ای‌کاش بد نشود آخر این قصه‌ی خوب

همین که حال‍ا تقریبا دارم موفق می‌شم مسبب حالِ خوب خودم باشم و به کسی نیازی ندارم خودش یه موفقیت محسوب می‌شه،بعد از تموم شدن این دوره‌ی طول‍انی‌ای که توشم احتمال‍ا تغییراتِ زیادی رو توی خودم احساس خواهم کرد و از این بابت خوش‌حالم،اما فعل‍ا دوست ندارم این دوره تموم شه،چرا که کارهای نکرده‌ی زیادی دارم و هنوزم اون‌طوری که باید بعد ازاین چند ماه و چند روز نتونستم از خودم احساس رضایت کافی رو داشته باشم :)

کاش اون چند دقیقه حالِ بدی که تجربه کردم رو بتونم مهار کنم و تموم شه،من خودمُ هنوزم باور دارم،تازه دارم خودم رو پیدا می‌کنم،تازه دارم گرم می‌شم.


سولانژ ...
۲۸ بهمن ۹۶ , ۲۱:۵۲
وای می تونم بگم یجورایی حال تو رو دارم فقط نایس ترم ... به اخراش نزدیکم ... امیدوارم سوو نایس بشی خیلی زود و همینطور دلگرم باش ... من امیدوارم به روزای خوب برات :-*

پاسخ :

عزیزم مرسی ^__^ امیدوارم حال خوب شما هم مداوم باشه :))
این حالت‌ها توی همچین بازه‌ای خیلی طبیعی هست باید سعی کنیم کنار بیایم 
سولانژ ...
۲۸ بهمن ۹۶ , ۲۳:۴۷
اوم مقسی عزیزم واقعا می فهمم ... مطمعنم کنکورت نایس می باشه ... بنظر من اینجور امتحانات مهم نصفش تلاشه نصفش توکل به خدا ... منم باید همینکارو بکنم :-)

پاسخ :

کاملا درسته،توکل رو باید پررنگ‌ش کرد ^__^ انشاالله جفت‌مون خوب بدیم
نهادن نامِ"دیوانه"بر من هیچ اغراق نیست.
دختری هستم که دیوانه‌وار دنبال کردن رویاهایش را الویت زندگی‌ش می‌داند از آن دسته آدم‌هایی که واقع بینی را بر احساس و هر‌آنچه که از حس،دِل و مشتقات آن نشئت می‌گیرند ترجیح می‌دهد،قرار است روزی اتفاقی را نظاره‌گر باشم که جرقه‌اش را همین‌روزها و توی همین ثانیه‌ها زده‌ام،قلم خوبی برای نوشتن ندارم و نوشتن‌ را لزوما برای خوانده شدن انتخاب نکرده‌ام.
Designed By Erfan Powered by Bayan